TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Dzwonki zostały ściszone!
PKP.jpg

Jest to odpowiedź na pismo wystosowane w imieniu kilkunastu rodzin zamieszkujących w pobliżu (niedawno wyremontowanego) przejazdu kolejowego, którzy zwrócili się z prośbą o interwencję w związku z dolegliwością spowodowaną hałasem dzwonka na przejeździe. W związku z tym wystąpiłem do PKP z prośbą o pomoc. Mam nadzieję, że odniesie...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 07.04.2019, 19:13komentarze [0]

Ulica Świdnicka - rok 1974.
5 Pierwszy z prawej Zbigniew Pawełek.jpg

Z cyklu "Historia Stanowic". Dzisiaj zdjęcie zrobione na ulicy Świdnickiej. Rok 1974. Panie Zbigniewie (to ten pierwszy z prawej), dziękuję za użyczenie.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 03.04.2019, 22:08komentarze [0]

Pierwsze posiedzenie nowej Rady Sołeckiej!
Tabliczka sołtysa.jpg

Odbyło się pierwsze w tej kadencji - posiedzenie Rady Sołeckiej. Spotkanie poprowadziła Pani Sołtys Zdzisława Dmytrarz. Na początku Pani Sołtys pogratulowała nowo wybranym członkom Rady Sołeckiej.
Porządek zebrania był następujący:
1) Informacja na temat prac podjętych w ubiegłym miesiącu:
- kurs komputerowy
- zebranie sprawozdawczo - wyborcze
- dwa spotkania...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 02.04.2019, 15:29komentarze [0]

Jeden punkt na własnym boisku!
me2.jpg

Nasza drużyna, LKS Herbapol Stanowice, podejmowała dzisiaj na własnym boisku drużynę GKS Zagłębie Wałbrzych. Na stadionie zgromadziło się wielu kibiców, a spotkanie transmitowała telewizja Sportowy Wałbrzych TV. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie w Lubawce liczyliśmy na wygraną u siebie. Tak się jednak nie stało. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Stworzyliśmy...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 30.03.2019, 20:30komentarze [0]

Zdjęcia z księdzem Zadęckim.
11 Kościół.jpg

Z cyklu "Historia Stanowic". Dzisiaj prezentujemy trzy unikalne zdjęcia zrobione w naszym kościele - dokumentują uroczystości związane z peregrynacją obrazu jasnogórskiego. Na zamieszczonych zdjęciach uchwycony został ksiądz proboszcz Piotr Zadęcki i towarzyszący mu młodzi ministranci. Panie Zbigniewie, bardzo serdecznie dziękuję za użyczenie. Państwu życzę przyjemnego...
[więcej]
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 28.03.2019, 21:01komentarze [0]

Spotkanie w sprawie monitoringu!
Tabliczka sołtysa.jpg

Dzisiaj o godzinie 18.30 odbyło się już drugie spotkanie w sprawie monitoringu naszej wsi. Swoja ofertę przedstawił drugi potencjalny wykonawca. Wkrótce zapadną konkretne decyzje. Będziemy Państwa na bieżąco informować.
Dodał: Piotr Szmidt, dnia 26.03.2019, 20:58komentarze [0]


<< 2 z 95 >>

Powered by PsNews