TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNETYMCZASOWO NIEDOSTĘPNE
1 2 3 4 5 6 7

  • ODWIEDZINY:
    aby zobaczyć dokładne
    statystyki, należy kliknąć na licznik

    Online:


.:: HENRYK ROGOWSKI ::.
Pan Henryk podobnie jak Pan Bolesław jest muzykiem. Instrumentem, na którym gra, jest akordeon. Ma również piękny głos i swego czasu śpiewał w chórze. Szkoda, że przez skromność jego talent znają nieliczni. Jego pasją jest również ogród, w którym spędza każdą wolną chwilę.

Na początku dom państwa Rogowskich wyglądał tak:Teraz nabrał wdzięku dzięki pięknej roślinności:

 

 

 

 „Moja przygoda z muzyką miała miejsce wtedy gdy miałem pięć lat. Tato kupił akordeon Hochner i od tego się zaczęło. Już w wieku sześciu lat zagrałem Krakowiaka w przedszkolu. Grałem również będąc w szkole zawodowej. Bez problemu grałem także na perkusji oraz śpiewałem. Obecnie gram bardzo rzadko. Choć w czasie świąt i innych uroczystości z przyjemnością sięgam po akordeon i wspólnie z rodziną tworzymy zespół. Przeszkadza mi to, że mam przestarzały sprzęt, ale gdybym stale grał to kupowałbym pewnie coraz lepszy.” – mówi Pan Henryk.Pan Henryk z zawodu jest tokarzem. W latach 1968 – 1972 pracował w ZREMB'ie w Strzegomiu. Od 1972 roku do chwili obecnej pracuje w UNIPAP'ie w Strzegomiu.

„Po pracy czas spędzam – wspólnie z żoną Marią – w ogrodzie, który obecnie jest moją największą pasją” – dodaje Pan Henryk. Jak zmieniał się ogród i ile wymagał pracy można zobaczyć na zdjęciach. Aż miło popatrzeć.