Online:

.:: Strona Główna ::.
Witamy w Serwisie Internetowym Wsi Stanowice – miejscu, w którym każdy
znajdzie coś dla siebie.

Portal został stworzony z myślą o jak najlepszej prezentacji naszej miejscowości w Internecie. Mamy nadzieję, że wizyta na stronie dostarczy Państwu wiele interesujących informacji o naszej wsi, jej mieszkańcach oraz najistotniejszych wydarzeniach.

Zapraszamy do wyrażania swoich opinii w czacie oraz wiadomościach. Liczymy, że witryna przypadnie Wam do gustu i będzie przez Państwa często odwiedzana.

Nasi bezlitośnie rozgromili Czarnych Wałbrzych!

Nasza drużyna LKS Herbapol Stanowice podejmowała u siebie drużynę KS Czarni Wałbrzych. Przed meczem kibice obstawiali tylko zwycięstwo i się nie pomylili. Nasi zawodnicy od pierwszej chwili ruszyli do ataku i ku naszej radości Jarosław Maziarz zdobył bramkę już w 1 minucie. Niespodziewanie jednak nasi rywale wyrównali już w 7 minucie. Nie zniechęciło to naszych zawodników do organizowania kolejnych akcji pod bramką rywali i zaczęło się ...! Mieliśmy okazję obejrzeć pokaz umiejętności strzeleckich naszych piłkarzy, bo w pierwszej połowie kolejne bramki zdobywali: Marcin Lubczyński w 10 minucie, Krystian Więcłąw w 14 minucie, Marcin Stolarz w 14, 17 i 22 minucie! Wyniku 6 : 1 po pierwszej połowie nie zakładaliśmy. Na początku drugiej połowy wydawało się, że nasza drużyna będzie kontrolować spotkanie i zachowanie dużej przewagi. Ku naszemu zadowoleniu pomyliliśmy się jednak, bo nie był to koniec bramek dla nas: w 64 minucie ponowne trafienie zaliczył Marcin Stolarz, w 65 ponownie Marcin Lubczyński, w 70 Bartek Żmijewski, a w 85 Michał Pospiszyl. Nic dodać nic ująć biorąc pod uwagę pokonanie Czarnych 10 : 1! Wielkie gratulacje za styl gry i za skuteczność! Życzymy dalszych wygranych!

Dodał: Piotr Szmidt, dnia 25.05.2019, 20:10komentarze [0]